Turqi

TRANSATLANTİK HOTEL & SPA – 5*

Hotel Transatlantik integrohet me bukurinë natyrore të maleve të egra. Ky hotel i lezetshëm ndodhet në një zonë të qetë dhe ofron një eksperiencë relaksuese me shërbimin e klasit të parë. Përjetoni hapësirat e gjera të krijuara nga harmonia e përsosur e natyrës dhe detit.

NË PAKETË PËRFSHIHET

Të gjitha detajet, asgjë për të fshehur

Duke filluar nga: 1294 Euro / 7 ditë

 • Ultra All Inclusive
 • Nisja 31-07-2019
 • STANDARD WITHOUT BALCONY ROOM
 • Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
 • Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
 • Akomodimi
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • 2 të rritur
 • Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
 • JU DUHET NDIHMË ?Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar.
 • +355694062130
 • info@amadeustravel.al

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *