Turqi

SEALIFE BUKET RESORT & BEACH – 5*

Sealife Buket Resort & Beach Hotel, ndodhet në plazh, ofron dhoma me ballkone dhe Wi-Fi në vende publike. Ka pishina të hapura dhe të mbyllura, rrëshqitje waterslige, një mini klub dhe karakteristika të aktiviteteve të kohës së lirë duke përfshirë zhytjen.

Dhoma me ajër të kondicionuar në Sealife Buket Resort & Beach Hotel kanë një minibar dhe një TV.

Sealife Buket Resort & Beach Hotel gjithashtu përmban një palestër dhe objekte spa përfshirë një sauna, vaskë të nxehtë dhe banjo turke. Mysafirët mund të pushojnë dhe të gëzojnë një masazh ose të përdorin dhomë me diell. Ekziston edhe një bowling dhe një fushë tenisi në vend.

Sealife Buket Resort & Beach Hotel është me makinë 30-minuta nga Alania. Qyteti i Manavgat është më pak se 40 minuta larg me makinë.

NË PAKETË PËRFSHIHET

Të gjitha detajet, asgjë për të fshehur

Duke filluar nga: 1399 Euro / 7 ditë

 • Ultra All Inclusive
 • Nisja 31-07-2019
 • ECONOMY ROOM
 • Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
 • Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
 • Akomodimi
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • 2 të rritur
 • Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
 • JU DUHET NDIHMË ?Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar.
 • +355694062130
 • info@amadeustravel.al

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *