Turqi

RAYMAR HOTELS & RESORT – 5*

Projektuar me një arkitekturë unike, dhe gjith;-përfshirëse. Ajo ka një kopsht, tarracë, pishinë të hapur dhe një zonë plazhi privat duke ofruar Free Wi-Fi dhe parkim falas private.

NË PAKETË PËRFSHIHET

Të gjitha detajet, asgjë për të fshehur

Duke filluar nga: 1159 Euro / 7 ditë

 • Ultra All Inclusive
 • Nisja 31-07-2019
 • STANDARD ROOM LAND VIEW WITH BALCONY
 • Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
 • Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
 • Akomodimi
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • 2 të rritur
 • Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
 • JU DUHET NDIHMË ?Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar.
 • +355694062130
 • info@amadeustravel.al

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *