Turqi

PALMERAS BEACH HOTEL – 5*

Hotel Palmeras Beach ka për qëllim të bëjë vizitën tuaj një relaks të këndshëm, prandaj shumë vizitorë vazhdojnë të kthehen vit pas viti. Ju do të gëzojnë dhoma relaksuese që ofrojnë një minibar, një frigorifer dhe ajer te kondicionuar, dhe ju mund të qëndroni të lidhur gjatë qëndrimit tuaj, me wifi falas

NË PAKETË PËRFSHIHET

Të gjitha detajet, asgjë për të fshehur

Duke filluar nga: 1134 Euro / 7 ditë

 • Ultra All Inclusive
 • Nisja 31-07-2019
 • ROOM STANDARD
 • Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
 • Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
 • Akomodimi
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • 2 të rritur
 • Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
 • JU DUHET NDIHMË ?Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar.
 • +355694062130
 • info@amadeustravel.al

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *