Turqi

OZ HOTELS SUI – 5*

I ndodhur në zonën e Okurcalar, Sui Resort Hotel është vetëm 400 m nga deti. Hoteli ka një pishinë të hapur, qendër spa dhe një zonë plazh privat. WiFi të lirë ofrohet në të gjithë zonën.

Çdo dhomë në këtë hotel është ajër i kondicionuar dhe është i pajisur me një TV të sheshtë. Dhoma të caktuara përfshijnë pamje të detit ose pishinë. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni tualete falas dhe tharëse flokësh.

NË PAKETË PËRFSHIHET

Të gjitha detajet, asgjë për të fshehur

Duke filluar nga: 1269 Euro / 7 ditë

 • Ultra All Inclusive
 • Nisja 31-07-2019
 • ECONOMY ROOM
 • Fluturimi Tirana-Antalya-Tirana
 • Transfertat Aeroport-Hotel-Aeroport
 • Akomodimi
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • 2 të rritur
 • Akomodimi 6 Netë | 7 Ditë
 • JU DUHET NDIHMË ?Ne jemi gjithmonë aty për tju ndihmuar.
 • +355694062130
 • info@amadeustravel.al

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *